Servis Ducati

MotocyklyAutorizovaný servis motocyklů DucatiVÍCE KILOMETRŮ, MÉNĚ ÚDRŽBY

Aby motocykl dobře fungoval a přinášel Vám požitek z jízdy, spolehlivost a maximální ochranu, je potřeba jej pravidelně servisovat. Intervaly servisních kontrol by měly být každých ujetých 24 km (u některých modelů až 30 km). Po dobu dvouleté záruky jsou servisní kontroly povinné, dále pak doporučené.

Užijte si výhody autorizovaného servisu.

Svěřte nám svého dvoukolového miláčka, provádíme záruční i pozáruční servis motocyklů DUCATI přímo v naší prodejně v Hradci Králové.

  • provedeme celkovou údržbu či opravu Vašeho motocyklu
  • opravíme Váš motocykl po havárii
  • vyměníme a vyvážíme pneu až do rozměru 21"
  • změříme a naladíme výkon Vašeho motocyklu na motorové brzdě

Jako autorizovaný servis značky DUCATI používáme při servisu Vašeho motocyklu výhradně originální náhradní díly předepsané výrobcem. Servisní pracovníci jsou pravidelně proškolováni v technických záležitostech přímo od výrobce a vždy mají po ruce veškeré pomůcky a materiály, které jsou potřeba k zajištění všech procedur na Vašem motocyklu Ducati v nejvyšší možné kvalitě včetně speciálních přípravků a značkového nářadí. Autorizovaný servis Ducati zajistí nejlepší možný výkon Vaší motorky a dlouhodobou životnost. Po dobu záruky Vám navíc předem garantujeme jednotné množství fakturovaných hodin.

Svěřte svůj stroj odborníkům.

Servisujeme motocykly Ducati

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.