Prodej motorek Ducati

Prodej a servis Ducati

Servis

Autorizovaný dealer Ducati v Hradci KrálovéVítejte u GlobalMoto - autorizovaného prodejce motorek DUCATI včetně servisu

Ducati dnes už neznamená pouze motorka, ale životní styl. Ať už jste příznivcem SuperSportu, SuperBike, Enduro, nebo zkrátka milujete kvalitní motocykly, Ducati Vás nezklame, vždy naleznete ten pravý stroj právě pro Vás. V našem showroomu Global Moto Hradec Králové si můžete prohlédnout i zakoupit nějakou z motorek Ducati, nabízíme i kvalitní a autorizovaný servis s proškolenými pracovníky a naleznete u nás i ucelený sortiment všech originálních dílů a doplňků. Mimo motorky značka Ducati také nabízí vlastní řadu stylového oblečení, a designových doplňků nejen do domácnosti, ty u nás naleznete také. Italský design, nejlepší technologie, tradiční ruční výroba, pečlivé testování, kvalitní servis a bezpečnost jízdy. Není divu, že Ducati je leaderem na trhu. Přijďte k nám a přesvědčte se sami.

O značce Ducati

V roce 2016 oslavila značka svou 90. letou působnost na trhu. Od svého založení přináší nejenom excelentní stroje, ale hlavně vytváří emoce. První motocykly začali vyrábět až na konci 40. let 20. století a už v padesátých letech oslavili se svými stroji první úspěchy. Do historie se mimo jiné zapsali i díky Ducati Mach 1 – nejrychlejšímu silničnímu motocyklu, který dokázal ujet až 160 km/h, Ducati Apollo, Ducati Scrambler, Ducati SuperSport a další…

 

U nás naleznete vše, co Ducati nabízí. Aktuální řady modelů Ducati Monster, Multistrada, Diavel, Superbike, Supersport, Hypermotard a Scrambler. Náhradní díly pro Vaše motocykly, Ducati oblečení i doplňky. A spolehlivý servis a údržbu.

Aktuální nabídky

GlobalMoto autorizovaný dealer Ducati pro vás připravil nejvýhodnější podmínky pro nákup nových motocyklů, servis i financování.

Prohlédněte si naše aktuální nabídky, kontaktujte nás nebo navštivte jeden z našich showroomů v Hradci Králové nebo Ostroměři.


Ducati 2019 světová premiéra, zapište si datum

Ducati 2019 světová premiéra, zapište si datum

17.10.2018

Ducati World Premiére 2018 - 4. 11. 2018, datum pro všechny Ducatisty a fanoušky motorek od Ducati. Tento den bude slavnostní představení nových modelů pro rok 2019.


Celý článek


Vyberte si tu svou, dle Vašich představ

Výkon 50 - 100 HP

Výkon 50 - 100 HP
Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.