Ducati XDIAVEL / XDIAVEL S

XDiavel je nízko rychlostní požitek: uvolněná pomalejší jízda typická pro cruisery v kombinaci se vzrušením a adrenalinem sportovního stylu charakterizujícího motocykly Ducati.

XDIAVEL
XDIAVEL S
Točivý moment
126 Nm 126 Nm
Ergonomie
147 konfigurací 147 konfigurací
Výška sedla
755 mm 755 mm
Bezpečnost
ABS pro zatáčky, DTC, jízdní režimy ABS pro zatáčky, DTC

Požitek z pomalé jízdy

Ducati vstupuje do světa cruiserů svým vlastním způsobem. Představuje revoluční motocykl s technologickým obsahem a výkonem, který je typický pro Ducati. XDiavel představuje to nejlepší z obou světů. Svět Ducati: strhující výkon, sportovní síla, pokročila elektronika. Svět cruiserů: dlouhý, nízký, přední umístění pro nohy, silný točivý moment v nízkých rychlostech, žádné kompromisy pokud jde o materiál a detaily. XDiavel přináší požitek z pomalé jízdy: uvolněný jízdní styl typický pro cruiser v kombinaci s adrenalinem sportovní jízdy charakteristické pro Ducati.

Motor je king

Krásný, silný, sofistikovaný. XDiavel má nejnovější evoluční testastretta motor: Ducati Testastertta DVT 1262.

XDiavel v číslech

5.000, 147, 40. Tři čísla, která shrnují koncept XDiavel. 5000 počet otáček, při kterém motor dodává maximální točivý moment, 147 ergonomických uspořádání pro jezdce, 40 stupňů úhlů při maximální námaze.XDiavel

Standardní vybavení modelu Xdiavel zahrnuje: jízdní režimy, Ducati Safety Pack (Bosch zákruty ABS + DTC), DPL (Ducati Power Launch), RbW, Tempomat, Hands-free, Plně osvětlené osvětlení, bakelitové ovladače rukojeti.
  • Černá

XDiavel S

Verze S je standardně vybavena systémem DRL (denní světlo) pro přední světlo, DLC systémem přední vidlice Brembo M40 monoblokovými třmeny pro přední brzdu. Exkluzivita modelu XDiavel S je zdokonalena viditelnými mechanickými úpravami: kryty řemenů motoru, rámové desky, desky kola s jedinečným a exkluzivním designem. Konečně, pro dokončení verze S jsou zpětná zrcátka obrobena jako jeden kus, sedlo má pokrytí ze dvou materiálů, přírodně eloxovanou a kartáčovanou vidlice a Bluetooth modul pro informační systém.
  • Bílá
  • Černá
Vzdálenost kol 1615 mm
Výška sedla 755 mm
Přemístění
1262 cc
Síla
152 hp (112 kW) @ 9500 rpm
Točivý moment
126 Nm @ 5,000 rpm
Suchá váha
220 kg
Výška sedla
755 mm
Bezpečnostní výbava
Bosch cornering ABS, Ducati Traction control (DTC), jízdní režimy
Intervaly údržby
9,000 mil / 12 měsíců
Vzdálenost kol 1615 mm
Výška sedla 755 mm
Přemístění
1262 cc
Síla
152 hp (112 kW) @ 9500 rpm
Točivý moment
126 Nm @ 5,000 rpm
Suchá váha
220 kg
Výška sedla
755 mm
Bezpečnostní výbava
Bosch cornering ABS, Ducati Traction control (DTC), Jízdní režimy
Intervaly údržby
30.000km
Testastretta DVT 1262

Dvojválcový motor Ducati Testastretta DVT 1262 je zcela nový a schválený motorem Euro 4, který využívá systém Desmodromic Variable Timing.

Čti více
Výfukový systém

Výfuk XDiavel je 2 v 1 s komorovým tělesem a dvěma svorkami. Výfukové potrubí bylo navrženo tak, aby zanechalo viditelnost motoru a centrální těleso bylo umístěno před zadním kolem tak, aby bylo téměř neviditelné.

Čti více
Ducati Power Launch (DPL)

"Dragster" duch XDiavel lze plně vyjádřit díky Ducati Power Launch (DPL).

Čti více
Ride-by-Wire

Systém Ride-by-Wire (RBW) je elektronické rozhraní mezi motorem a palivovou rukojetí Diavel, která umožňuje nastavit ideální úroveň výkonu v závislosti na zvoleném režimu jízdy.

Čti více
Pásový převod

XDiavel je první Ducati, který používá pásový konečný převod.

Čti více
Přední pozice pro nohy

Když projektanti a inženýři začali pracovat na XDiavel, začali od základního konceptu: uvolněná jízda, jako u cruiseru s nízkým sedadlem a přední pozicí pro nohy.

Čti více
Nastavitelné pružení

XDiavel má přední vidlici o průměru 50 mm s černými eloxovanými plášti, které lze zcela přizpůsobit hydraulickému brzdění v tlaku a prodloužení a v předpětí pružiny (verze S má stopky s DLC povlakem).

Čti více
Bosch Brembo brzdový systém

Systém XDiavel je standardně vybaven brzdovým systémem Brembo se systémem Bosch 9.1ME ABS Cornering jako integrální součástí bezpečnostního balíčku Ducati (DSP).

Čti více
Kola a pneumatiky

XDiavel má kola s 14 paprsky. V přední části je kolo 3,5 "x 17", zatímco vzadu je 8 "x 17".

Čti více
Jízdní režim

XDiavel integruje nejnovější inovace v technologii Ducati, jako jsou jízdní režimy.

Čti více
Ducati Traction Control (DTC)

DTC je velmi inteligentní systém, který funguje jako "filtr" mezi pravou rukou jezdce a zadním kolem.

Čti více
LED osvícení s DRL

Model XDiavel S má dominantní přední světlomet s denním světlem (v zemích, kde je povoleno).

Čti více

Doplňky

XDiavel je svět doplňků pro vyjádření vaší osobnosti. Objevte je všechny, bavte se a nastavte si svůj vysněný XDiavel na konfigurátoru.Ducati oblečení

Energie a síla jsou emoce odlišující novou kolekci "Ducati Corse" navrženou tak, aby zajistila maximální bezpečnost a výkon a zároveň povznesla vašeho závodního ducha. Podívejte se.