Novinky, co se děje u Ducati

ServisNovinky ze Světa DucatiHypermotard 939

Hypermotard 939

Hyper výkon, extrémní všestrannost. Čilost, smělost a zábava, to je osvědčená kombinace, která je charakteristická pro modelovou řadu Hypermotard. Naprostá kontrola nad strojem, hravost a extrémní všestrannost všech tří modelů umožňuje stát se králem jakékoli cesty, na kterou se vydáte. Nový Hypermotard nabízí novou generaci motoru Testastretta 11° o objemu 937 ccm s výkonem 113HP,  , kroutící moment dosahuje vrcholného zátahu 97,9  Nm při 7500 otáčkách. 6ti rychlostní převodovka a antihoppingová vícelamelová mechanicky ovládáná spojka v olejové lázni. Sekundární převod hnací síly je řešen pomocí řetězu. Navíc pokročilá technologie volitelných jízdních a výkonových režimů a Ducati Safety Pack (ABS a kontrola trakce). Není třeba omezovat svoji energii a radost – jistota ovládání a extrémní všestrannost umožňují užít si jízdu vždy a všude.

Zábava bez limitů

Ducati Hypermotard 939

Hypermotard 939 je navržen tak, aby přinesl maximální požitek z jízdy, to vše díky skvělému výkonu, maximální spolehlivosti, nejnovějším technologiím a komponentům s dlouhou dobou životnosti.

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.