Novinky, co se děje u Ducati

ServisNovinky ze Světa DucatiDucati XDiavel S - testovací komentovaná jízda

Podívejte se s námi na jedinečný charakter Ducati XDiavel S. Originální a nadčasová motorka prvotřídní kvality se špičkovými technologiemi v bezkonkurenčním designu. Jedná se o první power cruiser z dílny italského výrobce Ducati. Silná motorka se snadným ovládáním, úžasnými koly, frézovanými doplňky a prémiovým sedlem.

Zvolte jízdní režim, který Vám bude vyhovovat nejvíce, a užijte si silnice, které Vám s XDiavelem S budou patřit. Ve videu naleznete popis motorky, srovnání se svým předchůdcem a projížďku, kde otestujeme vlastnosti.

Využijte možnosti si tento krásný stroj XDiavel S vyzkoušet také.

Pojďme se společně podívat, jak funguje palubní systém u Ducati XDiavel S. Ukážeme, jak je možné vypnout nebo nastavit kontrolu trakce či ABS, vysvětlíme jak nastartovat pomocí PIN kódu čili startování pokud ztratíte klíče. Ukážeme procházení mezi položkami, zkrátka orientaci v menu.

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.