Novinky, co se děje u Ducati

ServisNovinky ze Světa DucatiDucati XDiavel

Ducati XDiavel

XDiavel - low speed excitement. Spojením zdánlivě nespojitelného vznikl první cruiser od Ducati. Pohodový a přesto vzrušující. Silný a přesto ovladatelný. Cruiser a přesto plný moderních technologií. Cestujte a relaxujte díky pohodlí, snadnému ovládání a skvělému výkonu. Nový motor Testastretta DVT s variabilním časováním všech ventilů do L chlazený vzduchem. Objem motoru 1262 ccm dává výkon 156 HP při 9500 otáčkách, kroutící moment dosahuje vrcholného zátahu 128,9 Nm při 5000 otáčkách. Převodovka je 6i rychlostní, spojka antihoppingová vícelamelová v olejové lázni, hydraulicky ovládaná.

Užijte si cestu. S důvěrou.

Ducati XDiavel

XDiavel představuje sloučení dvou světů - cruiserů pro dlouhé pomalejší relaxační jízdy a Ducati charakterizované italským stylem, sofistikovanými technologiemi a velmi vysokým výkonem. Dva rozdílné světy plně a bez kompromisů realizované v jednom stroji.

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.