Novinky, co se děje u Ducati

ServisNovinky ze Světa DucatiDucati SuperSport

Ducati  SuperSport

Nový Supersport přináší sportovní energii a vzrušení všude, kam je jen možné. Od víkendových cest přes ty každodenní, po klikatých cestách i skrz město. Bez ohledu na vaši cestu, připravte se na to zažít vše v novém světle. Supersport perfektně vyvažuje sport a pohodlí, se svými 113 HP při 9000 otáčkách, kroutícím momentem dosahujícím vrcholného zátahu 96 Nm při 6500 otáčkách. 6i rychlostní převodovkou, spojkou v olejové lázni, mechanicky ovládaná. Sekundárním převodem hnací síly řešeném pomocí řetězu je sportovním motocyklem pro každého. Navíc ve skvělém Ducati stylu.

Univerzální sportovní výkon

Ducati Supersport

Kombinace pohodlí s všestranností. Užijte si sportovního ducha při každodenní jízdě na silnici. Krásný, zábavný a všestranný stroj pro pohodlnou jízdu, ať už jedete kamkoliv a kdykoliv, v dokonalém stylu Ducati.

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.