Novinky, co se děje u Ducati

ServisNovinky ze Světa DucatiDucati Scrambler Icon

Ducati Scrambler Icon

Scrambler Icon je výchozím bodem k vyjádření sebe sama. Je charakteristický pohodlnou jízdní pozicí a ocelovou kapkovitou nádrží s výměnnými hliníkovými bočnicemi.790 mm výška sedla zajišťuje pohodlí jak pro jezdce, tak i spolujezdce. Vynikající vlastnosti zajišťují široká řidítka, světlomet se skleněnou čočkou a LED pozičními světly a Dual Sport kola. Hliníkové kryty rozvodových řemenů, výfukového potrubí a zaměnitelný kryt LCD přístrojové desky, to vše obohacuje styl tohoto motocyklu. K dispozici ve dvou barvách: „62 Yellow“ a „Ducati Red“.

 Vyjádři se

Scrambler Icon

Scrambler Icon pohání dvouválec do L chlazený vzduchem, s desmodromickými ventily. Objem motoru 803ccm dává výkon 75 HP při 8250 otáčkách, kroutící moment dosahuje vrcholného zátahu 68 Nm při 5750 otáčkách. Převodovka je 6i rychlostní, spojka v olejové lázni, mechanicky ovládaná. Sekundární převod hnací síly je řešen pomocí řetězu.

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.