Novinky, co se děje u Ducati

ServisNovinky ze Světa DucatiDucati Scrambler Full Throttle

Ducati Scrambler Full Throttle

Scrambler Full Throttle je inspirován světem flat-tracku a jasně odkazuje na motocykly, které závodí na hliněných oválech. Je vybaven závodním výfukem Termignoni  homologovaným pro provoz na pozemních komunikacích, závodním sedlem a černými bočními panely se speciální grafikou. Nízká zužující se řídítka a krátký přední blatník jsou dalšími rysy této verze, určené pro ty, kteří chtějí motocykl ideální pro každodenní použití, ale bez kompromisů v závodním stylu. V barvě „Deep Black“.

Plný plyn

Ducati Scrambler

Scrambler Full Throttle pohání dvouválec do L chlazený vzduchem, s 2 desmodromickými ventily na válec. Objem motoru 803ccm dává výkon 75 HP při 8250 otáčkách, kroutící moment dosahuje vrcholného zátahu 68 Nm při 5750 otáčkách. Převodovka je 6i rychlostní, spojka v olejové lázni, mechanicky ovládaná. Sekundární převod hnací síly je řešen pomocí řetězu.

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.