Novinky, co se děje u Ducati

ServisNovinky ze Světa DucatiDucati Panigale R

Panigale R

Zrozena k závodu. Nová Panigale R přináší vzrušení na trati. Výkon 205hp při 11500 otáčkách, kroutící moment dosahuje vrcholného zátahu 136 Nm při 10250 otáčkách díky ultralehkým součástem motoru okamžitě reagující na otočení plynové rukojeti. Citlivé chování na závodní dráze zajišťuje optimalizovaná okruhová geometrie a závodní zavěšení. Elektronika je vyladěna pro dosažení maximálního výkonu. Použitím Lithium-iontového akumulátoru a titanové výfukové sestavy Ducati Performance Akrapovič se hmotnost dostala na hodnotu pouhých 162kg.

 

Rekordní výkon, nepochybná spolehlivost

Ducati Panigale R

Zrozen k závodění. Ducati Panigale R má jeden cíl - ovládnout trať. Každá jeho funkce je orientovaná k tomuto cíli a to bez kompromisů. Pro všechny zapálené nadšence hledající nejlepší možný zážitek.

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.