Novinky, co se děje u Ducati

ServisNovinky ze Světa DucatiDucati Multistrada 950

Ducati Multistrada 950

Multistrada 950 - učiňte svou každodenní cestu mimořádnou! Nová Multistrada 950 je vytvořena pro ty, kdo hledají komfort a styl a chtějí mimořádný výkon bez pocitu strachu. Rozumná volba pro ty, kdo chtějí jezdit na Ducati. Motor Testastretta 11* chlazeným vzduchem do L s výkonem 113 HP při 9000 otáčkách, kroutící moment dosahuje vrcholného zátahu 96,2 Nm při 7750 otáčkách. Převodovka je 6i rychlostní, spojka v olejové lázni, mechanicky ovládaná. Sekundární převod hnací síly je řešen pomocí řetězu. 19´´ přední ráfek. To vše zaručuje komfortní jízdu v jakýchkoli podmínkách, dlouhé servisní intervaly zaručují nízké provozní náklady.

Neobyčejné cestování každý den

Ducati Multistrada 950

Multistrada 950 je viditelně lehký stroj a přesto nabízí vše, co od ní čekáte. Čistá linie, ohromující zvuk, skvělý výkon a nepřehlédnutelná jízda.

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.