Novinky, co se děje u Ducati

ServisNovinky ze Světa DucatiDucati Multistrada 1200 S

Ducati Multistrada 1200 S

Multistrada 1200 S je dokonalým vyjádřením filosofie celé řady Multistrada. Díky novému systému aktivního podvozku Ducati Skyhook Suspension (DSS) reaguje motocykl neustále na všechny změny povrchu, které se na cestě vyskytnou. Zcela nový motor Testastretta DVT s proměnným časováním všech ventilů nabízí větší výkon, hladší chod a nižší spotřebu. Objem motoru 1198,4 ccm dává výkon 160 HP při 9500 otáčkách, kroutící moment dosahuje vrcholného zátahu 136 Nm při 7500 otáčkách. Převodovka je 6i rychlostní, spojka v olejové lázni, hydraulicky ovládaná. Sekundární převod hnací síly je řešen pomocí řetězu. Systém volby jízdních režimů umožňuje pouhým kliknutím přizpůsobit vlastnosti motocyklu terénu i Vašemu jízdnímu stylu. Čtyři předdefinované jízdní režimy lze dále individuálně upravovat. Charakter motocyklu si každý majitel může přizpůsobit pomocí příplatkových paketů - Touring, Sport, Urban nebo Enduro.

Jeďte kamkoli

Ducati Multistrada 1200 S

Multistrada 1200 S projede všechny překážky bez kompromisu, nic vám nebude stát v cestě. Bezkonkurenční na asfaltu, perfektní a pohodlná na dlouhých cestách, zábavná při off-road jízdách a agilní ve městě. Skutečně všestranný multibike bez limitů. Jeďte, kam chcete.

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.