Novinky, co se děje u Ducati

ServisNovinky ze Světa DucatiDucati Multistrada 1200 Pikes Peak

Ducati Multistrada 1200 Pikes Peak

Multistrada 1200S Pikes Peak – prověřeno vítězstvím. Speciální edice nese název podle legendárního závodu do vrchu v USA, ve kterém Multistrada již pětkrát v řadě zvítězila. Jde o nejsportovnější provedení Multistrady poháněné dvouválcem do L chlazený vzduchem. Objem motoru 1198,4 ccm dává výkon 160 HP při 9500 otáčkách, kroutící moment dosahuje vrcholného zátahu 136 Nm při 7500 otáčkách. Převodovka je 6i rychlostní, spojka v olejové lázni, hydraulicky ovládaná. Sekundární převod hnací síly je řešen pomocí řetězu.  Špičkové Öhlins odpružení, výfuk Termignoni, doplňky z uhlíkových vláken a vyzývavým lakováním.

Kde cesta končí a ještě dál

Ducati Multistrada 1200 Pikes Peak

 

 

Připravena na výzvy, nová Multistrada 1200 Pikes Peak v závodním provedení s vysokou výkonností, komponenty z ultralehkých uhlíkových vláken.

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.