Novinky, co se děje u Ducati

ServisNovinky ze Světa DucatiDucati Multistrada 1200 Enduro Pro

Ducati Multistrada 1200 Enduro Pro

Objevte novou dimenzi cestování s Multistradou 1200 Enduro - teď už vás žádný terén nezastaví! Zpevněný rám, drátěná kola, zadní oboustranná vidlice a 30l nádrž dělá z nové Multistrady Enduro schopného společníka na jakoukoli expedici. Přitom srdcem zůstává čistokrevnou Ducati - lehká, výkonná, krásná. Nyní v exkluzivním provedení Enduro PRO ve speciální pískové barvě s off-roadovými doplňky a titanovým výfukem Termignoni.

 

Tam, kde ulice nesou tvé jméno

Ducati Multistrada 1200 Enduro Pro

Multistrada 1200 Enduro pohání dvouválec do L chlazený vzduchem, s 2 desmodromickými ventily na válec. Objem motoru 1198ccm dává výkon 160 HP při 9500 otáčkách, kroutící moment dosahuje vrcholného zátahu 136 Nm při 7500 otáčkách. Převodovka je 6i rychlostní, spojka v olejové lázni, mechanicky ovládaná. Sekundární převod hnací síly je řešen pomocí řetězu.

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.