Novinky, co se děje u Ducati

ServisNovinky ze Světa DucatiDucati Multistrada 1200 Enduro

Ducati Multistrada 1200 Enduro

Objevte novou dimenzi cestování s Multistradou 1200 Enduro - teď už vás žádný terén nezastaví! Zpevněný rám, drátěná kola, zadní oboustranná vidlice a 30l nádrž dělá z nové Multistrady Enduro schopného společníka na jakoukoli expedici. Přitom srdcem zůstává čistokrevnou Ducati - lehká, výkonná, krásná.

Divoká stránka Ducati

Ducati Multistrada 1200 Enduro

Čas přehodnotit výkon i technologie a přepsat pravidla dobrodružství. Multistrada 1200 Enduro pozvedne cestování na zcela novou úroveň s motorem Testastretta DVT s variabilním časováním všech ventilů a do L chlazeným o objemu 1198,4 ccm, výkonu 160 koní při 9500 otáčkách, kroutící moment dosahuje vrcholného zátahu 136 Nm při 7500 otáčkách. S 6ti rychlostní převodovkou, hydraulicky ovládanou spojkou v olejové lázni, 30 litrovou palivovou nádrží a 19" předním kolem Ducati Multistrada 1200 Enduro zkrátka definuje hranice každého nového dobrodružství.

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.