Novinky, co se děje u Ducati

ServisNovinky ze Světa DucatiDucati Multistrada 1200

Ducati Multistrada 1200

Multistrada 1200  – cestování s vášní. Již třetí generace cestovního stroje se sportovními geny. S Multistradou se každá cesta změní v nekončící vzrušení. Zcela nový motor Testastretta DVT s proměnným časováním všech ventilů nabízí větší výkon, hladší chod a nižší spotřebu. Systém volby jízdních režimů umožňuje pouhým kliknutím přizpůsobit vlastnosti motocyklu terénu i Vašemu jízdnímu stylu. Čtyři předdefinované jízdní režimy lze dále individuálně upravovat. Objem motoru 1198,4 ccm dává výkon 160 HP při 9500 otáčkách, kroutící moment dosahuje vrcholného zátahu 136 Nm při 7500 otáčkách. Převodovka je 6i rychlostní, spojka v olejové lázni, mechanicky ovládaná. Sekundární převod hnací síly je řešen pomocí řetězu.

Technologie orientovaná na jezdce

Ducati Multistrada 1200

Inovace, moderní technologie a rafinovaný styl. To je Multistrada. Přinese požitek z jízdy bez kompromisů. Dynamický design, LED světlomety a další detaily, které zkrátka ohromí.

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.