Novinky, co se děje u Ducati

ServisNovinky ze Světa DucatiDucati Monster 821 Stripe

Ducati Monster 821 Stripe

Třetí generace legendární modelové řady Monster se v červenci 2014 rozšířila o další model - Monster 821. Poháněn je kapalinou chlazeným dvouválcovým motorem z řady Testastretta 11°, výkon 112 HP, při 9250 otáčkách, kroutící moment dosahuje vrcholného zátahu 89,4 Nm při 7750 otáčkách. Převodovka je 6i rychlostní, spojka v olejové lázni, mechanicky ovládaná. Sekundární převod hnací síly je řešen pomocí řetězu, hmotnost 179,5 kg. Váš nový agilní společník do města i na výlety. Poznejte ho víc! Pro sezónu 2015 i v oblíbené Stripe verzi - červená s bílým pruhem. Navíc s větrným štítkem a nastavitelnou přední vidlicí.

Sportovní duch

Ducati Monster 821 Stripe

Obohacený základní design. Pokročilá elektronika pro větší požitek a radost z jízdy. Nezaměnitelný styling nového Monster 821 Stripe. Výbava ještě více inspirovaná sportovním stylem s plně nastavitelným odpružením.

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.