Novinky, co se děje u Ducati

ServisNovinky ze Světa DucatiDucati Monster 797

Ducati Monster 797

Návrat k jednoduchosti! Vydejte se do městské džungle v sedle stylového naked biku od Ducati a užijte si zábavu. Nový Monster 797 je snadno rozpoznatelný, kompaktní motocykl nabízející klasické hodnoty značky Ducati za dosažitelnou cenu. Opět se vzduchem chlazeným dvouválcovým motorem o objemu 803ccm, který dává výkon 75 HP při 8250 otáčkách, kroutící moment dosahuje vrcholného zátahu 68,9 Nm při 5750 otáčkách. Převodovka je 6i rychlostní, spojka v olejové lázni, mechanicky ovládaná. Sekundární převod hnací síly je řešen pomocí řetězu. Ducati se podařilo adaptovat tento klasický a oblíbený motor na novou emisní normu Euro4.

Mladistvý, hravý, lehký

Ducati Monster 797

Nový Monster 797 spojuje ikonického ducha Monster a hodnoty Ducati a je dostupný pro všechny. Sportovní, kompaktní, základní a přesto sofistikovaný a moderní model. Poskytuje vstupní bránu do světa Ducati pro všechny hledající snadnou, intuitivní jízdu a čistý sportovní zážitek.

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.