Novinky, co se děje u Ducati

ServisNovinky ze Světa DucatiDucati Monster 1200 S

Ducati Monster 1200 S

Monster 1200S -  „Performance balíček“ zvednul výkon do L vzduchem chlazeného motoru Testastretta 11° DS. Objem motoru 1198ccm dává výkon 145 HP, které máte zároveň snadno pod kontrolou díky brzdám Monobloc Brembo M50, které jsou shodné s 1199 Panigale a vynikajícímu podvozku s pružícími komponenty Öhlins při 8750 otáčkách, kroutící moment dosahuje vrcholného zátahu 126 Nm při 7750 otáčkách dává jízdě tu správnou dynamiku. Převodovka je 6i rychlostní, spojka v olejové lázni, hydraulicky ovládaná. Sekundární převod hnací síly je řešen pomocí řetězu. Karbonový přední blatník a obráběná kola s typickým lehkým, agresivním designem jsou podpisem všech „S“ verzí. Nechte se vést Monster instinktem.

Užijte si sportovní verzi

Ducati Monster 1200 S

Bezpečnější a zábavnější. Výkonnější a robusnější motor, kompaktní rozměry, renovovaný podvozek a vylepšená elektronika Vám zajistí maximální potěšení z jízdy i vyšší bezpečnost.

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.