Novinky, co se děje u Ducati

ServisNovinky ze Světa DucatiDucati Hypermotard 939 SP

Ducati Hypermotard 939 SP

Hypermotard SP – hyper adrenalin díky zvýšeným zdvihům, kovaným kolům Marchesini, plně nastavitelnému odpružení s ultralehkými vidlicemi Marzocchi a zadnímu tlumiči pérování Öhlins, suchá váha je pouhých 178kg. Poháněn dvouválcem do L chlazeným vzduchem. Objem motoru 937ccm dává výkon 113 HP při 9000 otáčkách, kroutící moment dosahuje vrcholného zátahu 97,9 Nm při 7500 otáčkách. Převodovka je 6i rychlostní, spojka antihoppingová vícelamelová mechanicky ovládáná v olejové lázni. Sekundární převod hnací síly je řešen pomocí řetězu.  ABS a Ducati Traction Control jsou ve standardu, takže se můžete soustředit pouze na to, jak si to naplno užít. Nové barvy Ducati Corse pouze podtrhují fakt, že Hypermotard 939 SP je nekompromisní sportovní stroj, který je připraven na jakoukoli výzvu.

Hyper adrenalin

Ducati Hypermotard 939 SP

Skvělý výkon na hraně možností. Vytvářejte nové cesty díky exkluzivní kvalitě a sportovnímu temperamentu. Dopřejte si dávku čistého adrenalinu s Ducati Hypermotard 939 SP.

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.