Novinky, co se děje u Ducati

ServisNovinky ze Světa DucatiDucati Diavel Diesel

Ducati Diavel Diesel

Limitovaná edice Diavel Diesel - spojení techniky a stylu v unikátním stroji, jehož bude vyrobeno pouhých 666 kusů. Ručně prošívané kožené sedlo, kryty z ručně opracované oceli, červené brzdové třmeny, číselná plaketa. Servisní stojan a designová krycí plachta v ceně. Všechny tyto detaily se podílejí na jedinečném vzhledu motocyklu, který je zajímavý i z investičního hlediska. Diavel Diesel je poháněn dvouválcem do L chlazeným vzduchem. Objem motoru 1198,4 ccm dává výkon 162 HP při 9250 otáčkách, kroutící moment dosahuje vrcholného zátahu 130,5 Nm při 8000 otáčkách. Převodovka je 6i rychlostní, spojka antihoppingová vícelamelová v olejové lázni, hydraulicky ovládaná. Sekundární převod hnací síly je řešen pomocí řetězu.

Ducati a Diesel opět spojili své síly

Ducati Diavel Diesel

Ducati a Diesel se spojili, aby vytvořili tento exklusivní a unikátní stroj, který kombinuje prvky minulosti s budoucností. Ducati Dievel Diesel je plný nezaměnitelných a unikátních detailů.

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.