Novinky, co se děje u Ducati

ServisNovinky ze Světa DucatiDucati Diavel Carbon

Ducati Diavel Carbon

Nová generace modelu Ducati Diavel Carbon na tebe čeká, aby ti vyprávěla neuvěřitelný příběh. Poznej snadnost ovládání tohoto stroje a zamiluješ se do něj! Sportovně-elegantní barevné provedení, nový design výfuků a sedla, spousta karbonu a lehké komponenty, které drží váhu tohoto stroje na pouhých 205 kg. Dvouválec do L chlazený vzduchem. Objem motoru 1198,4 ccm dává výkon 162 HP při 9250 otáčkách, kroutící moment dosahuje vrcholného zátahu 130,5 Nm při 8000 otáčkách. Převodovka je 6i rychlostní, spojka antihoppingová vícelamelová v olejové lázni, hydraulicky ovládaná. Sekundární převod hnací síly je řešen pomocí řetězu - to je Diavel Carbon!

Síla se prolíná se spolehlivostí

Diavel Carbon v novém a exkluzivním provedení. Ultralehké prvky posilující osobitý styl. Sofistikované detaily v karbonových vláknech. Prémiové komponenty. To vše na kolech Marchesini, která zakončují sportovní temperament.

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.