Novinky, co se děje u Ducati

ServisNovinky ze Světa DucatiDucati Diavel

Ducati Diavel

Již druhá generace power cruiseru, který se za pouhých pár let stal nezaměnitelnou součástí nabídky značky Ducati. Inovovaný Diavel přináší agresivnější design s LED světlometem, vylepšenou ergonomii a nový motor s dvěma svíčkami na válec a sekundárním vzduchovým systémem. Díky tomu si užíváte sílu motoru již od velmi nízkých otáček, kroutící moment vzrostl na 130,5 Nm v 8.000 otáčkách a maximum výkonu 162 HP je k dispozici už v 9.250 otáčkách. Převodovka je 6ti rychlostní, spojka antihoppingová, vícelamelová v olejové lázni, hydraulicky ovládaná. Sekundární převod hnací síly je řešen pomocí řetězu. Robustní atlet, který budí zaslouženou pozornost, kdekoli se objeví.

Pravá osobnost

Přednosti Diavelu jsou především použité vysoce kvalitní mechanické komponenty přispívající k celkově odvážné povaze. Navržen pro maximální bezpečnost a celkovou spolehlivost, kombinuje exkluzivní výkon s prodlouženými servisními intervaly. Vybavený silou a skvělým charakterem, Diavel Vás udrží na silnici.

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.