Novinky, co se děje u Ducati

ServisNovinky ze Světa DucatiDUCATI den startuje už 21.6. 2017

Akci pořádá společnost MOTO ITALIA s.r.o., autorizovaný dovozce motocyklů Ducati pro ČR a je určena všem zájemcům o hobby jízdu na okruhu bez ohledu na značku motocyklu.

Volné okruhové jízdy na vlastních motocyklech

Testování vybraných modelů DUCATI mimo okruh

Samostatná jízda na zvoleném motocyklu po předem vytyčené trase dlouhé cca 45 km. Modely k dispozici budou upřesněny. Poplatek za jízdu je jednotný 500,- Kč, kauce je snížena na 10.000,-Kč v hotovosti na všechny modely.

On-line zápis bude otevřen 9.června od 12 hodin zde

Bezplatné ukázkové kurzy BEZPEČNĚ NA MOTORCE Akademie

Přijďte se před jízdou na okruhu rozhýbat! Celý den budou na parkovišti uvnitř cílové zatáčky probíhat bezplatné, zhruba hodinové lekce podle metodiky a pod vedením instruktorů z Bezpečně na motorce AKADEMIE. Vyzkoušet můžete i dvě "školní" Ducati - Scrambler a Hyperstradu s unikátním padacím rámem na bezpečnou výuku náklonů. Rezervace předem není nutná, přijďte se domluvit přímo na místě.

 
ORGANIZACE OKRUHOVÝCH JÍZD:

- Jízdy na okruhu na vlastních motocyklech budou probíhat od 9.00 do 13.00 a od 14.00 do 18.00 hodin

- Jednotlivé jízdy budou dlouhé 20 minut (15 minut čistého času na jízdu + 5 minut na stažení jezdců z dráhy). Cena jedné jízdy na místě bude 550 Kč pro DUCATI (800 Kč pro ostatní značky). Cena jedné jízdy v předprodeji je 400 Kč (pouze pro Ducati)

- Kapacita trati je pouze 25 motocyklů - nebudete se tlačit a hezky se svezete

- Účastnit se mohou majitelé motocyklů všech značek, ovšem pouze majitelé motocyklů DUCATI mají možnost rezervace jízdy předem za zvýhodněnou cenu

- Jízdy jsou určeny jezdcům všech výkonnostních kategorií. 


PŘEDPRODEJ ZVÝHODNĚNÝCH BALÍČKŮ JÍZD ZDE
 - stáhněte si přihlášku! Předprodej končí 5. června 2017.

Neobsazené jízdy bude poté možné jednotlivě rezervovat v on-line systému (od 9. června od 12 hodin) anebo na místě v den konání! V případě volné kapacity bude umožněna jízda na okruhu i pro jiné značky motocyklů.

Vaše dotazy rádi zodpovíme emailem nebo telefonicky (284 821 148).

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.