Novinky, co se děje u Ducati

ServisNovinky ze Světa DucatiDucati Café Racer

Ducati Scrambler Café Racer

Scrambler Café Racer je interpretací legendárních strojů, které v 60.letech způsobily revoluci v motocyklovém světě. Je výrazem svobodného ducha a symbolem stylu Cafe racerů. Typická kapkovitá nádrž s vyměnitelnými panely je kombinována se speciálním sedlem s krytkou sedla spolujezdce. Zrcátka na koncích řídítek a 17´´ litá kola podtrhují závodní styl tohoto stroje. V barvě "Black Coffee".

 

Scrambler Café Racer

Scrambler Café Racer pohání dvouválec do L chlazený vzduchem, s 2 desmodromickými ventily na válec. Objem motoru 803ccm dává výkon 75 HP při 8250 otáčkách, kroutící moment dosahuje vrcholného zátahu 68 Nm při 5750 otáčkách. Převodovka je 6i rychlostní, spojka v olejové lázni, mechanicky ovládaná. Sekundární převod hnací síly je řešen pomocí řetězu.

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.