Novinky, co se děje u Ducati

ServisNovinky ze Světa DucatiDucati 959 Panigale

Ducati 959 Panigale

959 Panigale - jako doma na silnici i na okruhu. 157 HP, neuvěřitelná lehkost a bezprecedentní agilita, nezaměnitelný design. Do L vzduchem chlazený dvouválec, se 4 desmodromickými ventily na válec. Objem motoru 955 ccm dává výkon 157 HP při 10500 otáčkách, kroutící moment dosahuje vrcholného zátahu 107,4 Nm při 9000 otáčkách. Spojka v olejové lázni, hydraulicky ovládaná. Sekundární převod hnací síly je řešen pomocí řetězu. Rychlořazení Ducati Quick Shift, ABS, DTC a EBC  jako standardní výbava. To vše činí  959 Panigale motocyklem, který umí dodat jezdci dávku Ducati Superbike adrenalinu. Jak na silnici, tak na závodní dráze.

Perfekntě vyvážený

Ducati 959 Panigale

Ducati 959 Panigale je vybaven novým, výkonnějším motorem, postaven na vylepšeném podvozku s plně nastavitelným odpružením. Čistý a hladký výkon, skvělá technologie a snadná manipulace ve spojení s úchvatným designem.

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.