Novinky, co se děje u Ducati

ServisNovinky ze Světa DucatiDucati 2018 světová premiéra

Jedna z nejočekávanějších událostí pro všechny fanoušky značky Ducati. Blíží se světová premiéra Ducati 2018 a my vás tímto zveme k on-line živému přenosu. Zapište si do diáře - představení modelového roku Ducati 2018 - neděle 5. listopadu ve 21 hodin. Buďte u toho prostřednictvím on-line přenosu! 

Ducati 2018 World Premiera

Už v neděli 5. listopadu ve 21 hodin představí Ducati všechny dlouho očekávané novinky, na které se můžeme těšit v roce 2018. A jaké to budou? Mezi širokou škálou se můžete těšit na Multistradu 1200 Enduro Pro - novou verzi oblíbené motorky vylepšenou pro ještě pohodlnější jízdu mimo silnici. Pokud jste příznivcem Superbike, tak určitě nezmeškejte nejnovější 1299 Panigale R Final Edition s nejmodernějším motorem a technologiemi určené pro závodníky MotoGP. XDiavel S ve své sportovní verzi se představí v bílé barvě.

Kromě motorek se můžete těšit i na zcela novou kolekci oblečení a doplňků.

Zapište si do diáře - představení modelového roku Ducati 2018 - neděle 5. listopadu ve 21 hodin. Buďte u toho prostřednictvím on-line přenosu!

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.