Novinky, co se děje u Ducati

ServisNovinky ze Světa DucatiDucati 1299 Panigale S

Ducati 1299 Panigale S

Tam, kde je technologie o krok napřed. Kombinace suché hmotnosti pouhých 166,5 kg a motoru Superquadro s neobvyklým vrtáním 116mm (205 hp, točivý moment 145 Nm), společně se semi-aktivním odpružením a elektronicky stavitelným podvozkem Öhlins je obrovským krokem vpřed. 1299 Panigale S se od základní verze odlišuje kompletním LED diodovým osvětlením, předním blatníkem z uhlíkových vláken, tlačítky pomocného nastavení a kovanými koly. Nepochybně nejvíce vzrušující superbike na trhu.

Tam, kde je technologie o krok napřed

Ducati 1299 Panigale S

Nový motor začleněný do podvozku Monoscocca poskytuje dokonalou platformu, z níž lze dodat neuvěřitelný výkon 205 koní. Inovativní inženýrská řešení, nižší suchá váha, to vše vede k dokonalému poměru výkonu a hmotnosti. Přidejte pokročile elektronické ovládání, citlivé brzdy, odpružení a další výhody a dostanete skvělý superbike Ducati 1299 Panigale S.

Moto oblečení

Moto oblečení a vybavení

SPARK BERIK ARELN NESS DUCATI DOPLŇKY


Motocykly Ducati si nyní můžete pohodlně pořídit v Hradci Králové v moderním novém showroomu GlobalMoto. Motorky Ducati vzbuzují emoce a vášeň a je radost na nich jezdit. Ducati Hypermotard, Scrambler, Pangale či Monster, XDiavel si můžete prohlédnout v Hradci Králové.